اجاره آپارتمان

اجاره ملک در ترکیه هم به منظور اقامت توریستی و هم برای اقامت طولانی مدت ممکن است. فقط باید دقت داشته باشید املاکی که اجاره می کنید حتماٌ مجوز برای اجاره داده شدن را داشته باشند. املاکی که برای اجاره کوتاه مدت اجاره می روند حتماٌ باید مجوز ویژه اجاره جهت توریست ها را داشته باشند و در مورد اجاره سالیانه نیز، حتما نیاز به کسب اجاره نامه معتبر و محضری می باشد.

لطفا به چند نکته ی زیر برای انتخاب آپارتمان اجاره ای و همچنین گروه هایی که آپارتمان را از آن ها اجاره می کنید دقت فرمائید:

1. مهمترین مورد برای انتخاب آپارتمان و سفری راحت و خاطره انگیز این است که امنیت آن آپارتمان تضمین شده باشد و حتما زیر نظر اداره ی امنیت آن منطقه از کشور ترکیه باشد.

2. ملاک انتخاب شما فقط قیمت نباشد، چون ساختمان های قدیمی ساز، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل استانبول یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است. هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نیست.

3.خیلی از آپارتمان های اجاره ای تجهیزات و وسایل خیلی قدیمی دارند و برای خیلی از هموطنان ما اتفاق افتاده است که در طی اقامت خود در این آپارتمان ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند.

4. باتوجه به هزینه های سنگین حمل و نقل در کشور ترکیه قبل از سفر خود با مقصد مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است انتخاب منطقه ی درست در سفر به کشور ترکیه حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینه های جاری سفر را کاهش می دهد.

5. خیلی از هموطنان عزیزمان برای آنکه هزینه های ترانسفر را پرداخت نکنند از همان بدو ورودشان دچار سردرگمی می شوند و در بسیاری از موارد با طی نموندن چندین مسیر و پرداخت هزینه های سنگین (هزینه ای بیشتر از هزینه ی ترانسفر) بعد از ساعت ها به مقصد خود می رسند.پس استفاده از ترانسفر برای کسانی که با خانواده سفر می کنند و تعداد آنها بالا می باشد به نوعی الزام محسوب می شود.

6. در مورد پرداخت هزینه به گروه هایی که ثبت نشده اند و به نوعی شخصیت حقوقی و قانونی ندارند اصلا اعتماد نکنید.

اجاره روزانه،‌ هفتگی و ماهانه آپارتمان در مناطق مختلف استانبول

جهت هماهنگی و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما بهترین گزینه مورد نظرتان را به شما معرفی کنند..